قوانین و مقررات

قوانین پیش رو، راهنما ها، دستورالعمل ها، مرامنامه و مطالبی که در این سایت، پیش روی شما قرار داده شده است، یک قرارداد قانونی است بین شما (“شما” = “کاربر”) و تاجر کل که زین پس آن را “قوانین” می گوییم. با ورود به تاجر کل و سایت های وابسته و زیر مجموعه ها، ساب دامنه ها (“سایت”)، شما موافقت خود را با این قوانین اعلام می دارید. سایت ما این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

بررسی کلی :

بازرگانی تاجر کل ، به عنوان یک واسطه ، ناظر و داور بین کارفرما و بازرگان بوده و نقش یک بنگاه را ایفا می کند. پلتفرم بازرگانی تاجر کل ، بازار کار آنلاین و پلتفرم برون سپاری و جمع سپاری است که به (“کارفرمایان”) این امکان را می دهد تا پروژه های تجاری و بازرگانی خود را برون سپاری کنند و بازرگان ها با انجام پروژه ها، کسب درآمد کنند .

 

امکانات کارفرمایان: ایجاد پروفایل، ایجاد پروژه، جستجوی بازرگان ، گفتگوی آنلاین، سپردن پروژه به بازرگان مورد نظر خود ، میزکار و مدیریت پروژه تجاری خود، سیستم پرداخت امن، سیستم حل اختلاف، سیستم نظردهی و رتبه.

امکانات بازرگان ها: ایجاد پروفایل، ثبت نمونه کار، انتخاب مهارت، پلن های عضویت ، ارسال پیشنهاد، میزکار و مدیریت پروژه، سیستم پرداخت امن، سیستم حل اختلاف، سیستم نظر و رتبه، دریافت وجه.

 

ثبت نام :

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات پلتفرم بازرگانی تاجر کل استفاده کنند، به استثنای اشخاص با سن کمتر از ۱۸ سال. برای استفاده از سایت، می بایست موافقت خود را با تمامی قوانین سایت اعلام کنید. شما موافقت می کنید (۱) طبق قوانین، دستورالعمل ها، و مرامنامه سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید (۲) مسئولیت مالی استفاده از سایت، خریدها، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید (۳) تعهدات خود را در قبال پروژه ای که دارید انجام دهید، مگر اینکه این تعهدات خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران یا تاجر کل باشد.

شما مجاز به ساختن بیش از یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات کارفرمایی یا بازرگانی نمی باشید ( ایجاد دو حساب کاربری در سایت مجاز نمی باشد ) .

در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید. شما بصورت کامل در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید. ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است.

درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیر مجاز به حساب خود، بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید.

هرکدام از پلن ها تعداد مشخصی پیشنهاد دارند. فریلنسرها از این امکان برای ارسال پیشنهاد روی پروژه ها استفاده می کنند. درصورت به پایان رسیدن محدودیت پیشنهاد در ماه، می توانید عضویت خود را به پلن بالاتر ارتقا دهید. با ارتقا به پلن بالاتر، امکانات پلن بالاتر اضافه خواهد شد، اما زمان عضویت تغییر نخواهد کرد. پونیشا این حق را برای برای خود محفوظ می دارد تا مبلغ عضویت یا تعداد پیشنهادهای ماهانه را در هر زمان تغییر دهد.

 

روابط :

کارفرما و بازرگان

برای انجام پروژه در سایت ما، کارفرما و بازرگان بصورت مستقیم با هم در ارتباط اند. بصورتی که بعد از ارسال پیشنهاد، کارفرما بهترین پیشنهاد (پیشنهاد مدنظر خود ) را انتخاب، و بازرگان انجام پروژه را قبول می کند. کارفرما موافقت می کند هزینه انجام پروژه را تمام و کمال بپردازد و بازرگان موافقت می کند که پروژه را طبق توافقات به صورت کامل انجام دهد و سایر سرویس های مورد توافق با ارفرما را به او دهد (a) قرارداد بین کارفرما و بازرگان شامل توضیحات پروژه، پیشنهاد بازرگان و باقی شرایط و قوانینی است که بین کارفرما و بازرگان در سایت توافق شده، (b) قوانین سایت، (c) و هر مطلب و فایل دیگری که در سایت آپلود شده و مورد توافق طرفین قرار گرفته شده باشد، می باشد. شما موافقت می کنید که وارد هیچ توافقی که متناقض با قوانین تاجر کل است ، نشوید. هر توافقی که قوانین سایت را نقض کند باطل است. کارفرما مسئولیت مدیریت، بررسی، پیگیری و پرداخت در زمان مقرر برای دریافت نتیجه مطلوب را بر عهده دارد و بازرگان مسئولیت ارائه خدمات با کیفیت در زمان مقرر بر اساس توافق انجام شده را بر عهده دارد. کارفرما و بازرگان هر دو موافقت می کنند در جهت انجام اجرای توافق با یکدیگر همکاری، و منصفانه رفتار کنند.

کارفرما و بازرگان توجه دارند و موافقند که هر کدام به عنوان فردی مستقل رفتار می کنند. بازرگان به عنوان یک پیمانکار مستقل، سرویس خود را ارائه می کند و هیچ رابطه شراکت، کارفرما و کارمند، مشارکت، نماینده یا هر چیز دیگری بین کارفرما و بازرگان یا بین سایت با کارفرما و بازرگان وجود ندارد.

کاربران و پلتفرم بازرانی تاجر کل

تاجر کل طرف حساب در توافقات، قرادادها و درخواست های پروژه ها بین کارفرما و بازرگان نیست. تاجر کل ، هیچ کنترلی روی پروژه ها ندارد و از جزئیات آن آگاه نیست. سایت ما مواردی از قبیل کیفیت انجام پروژه، امنیت و قانونی بودن سرویس تحویل داده شده، درست و دقیق بودن پروژه های ثبت شده، سطح دانش، پیشینه یا توان کاربران، اطمینان از انجام کار توسط بازرگان ، توان مالی کارفرما برای پرداخت بعد از انجام پروژه، یا اینکه بازرگان یا کارفرما پروژه را تا انتها ادامه خواهند داد یا خیر، را تضمین نمی کند. سایت ما مسئول رفتار بازرگان ها نیست و بازرگان ها ، کارمندان ما نمی باشند. تمام حقوق و تعهدات خرید و فروش خدمات بین کارفرما و بازرگان خواهد بود. سایت هیچ وسیله یا ابزاری برای انجام پروژه ها در اختیار بازرگان ها قرار نخواهد داد. کارفرما و بازرگان می بایست با یکدیگر تمام مسائلی که مربوط به حقوق و تعهدات می باشد را حل و فصل کنند.

کارفرما و بازرگان توجه دارند و موافقند که ارزش، اعتبار و حسن نیت سایت، بستگی به عملکرد آنها در انجام پروژه دارد. به همین خاطر سایت ما به عنوان یک شخص سوم بر پروژه ها نظارت خواهد داشت تا دو طرف به موقع تعهدات خود را اجرا کنند ( سیستم حل اختلاف پلتفرم بازرگانی تاجر کل ) .

هر نوع استفاده از تاجر کل توسط کاربران ، آنها را به شریک، نماینده و شعبه ای از تاجر کل تبدیل نخواهد کرد.