فريلنسرينگ : كسب در آمد عالي در بازار كار آنلاين تاجركل به صورت دوركاري !!!

فريلنسرينگ

فريلنسرينگ

 

با توسعه و گسترش فضای وب روز به روز شاهد بروز اتفاقات جدیدی در فضای اینترنت هستيم ؛ بعضی از اين اتفاقات آنقدر جذاب و ناب هستند که نمي توان به سادگی از آنها عبور کرد ؛ یکی از این اتفاقات به وجود آمدن پلتفرمی تحت عنوان فریلنسرینگ (freelancering)  میباشد . امروز قصد داریم شما را با این ایده ناب آشنا کنیم تا شما هم بتوانید از آن بهره برده و به كسب درآمد عالي بپردازيد يا كارها و پروژه هايتان را انجام شده تحويل بگيريد !!! ؛ پس با تاجركل همراه باشيد .

فریلنسینگ چیست فرل؟

فریلنسرینگ (freelancering) در اصطلاح عبارت است از اینکه « فردی بدون اینکه در تعهد یا استخدام سازمان و یا شخصي خاص باشد به صورت مستقل و دورکاری با توجه به حوزه تخصص خود به کسب درآمد می پردازد » . ما قصد داریم تا این موضوع را بیشتر برايتان باز کنیم تا بهتر متوجه موضوع شوید .

فریلنسرنگ به طور كامل و مفصل تر عبارت است از « یک تعامل آنلاین و دوركار بین کارفرما و فريلنسر (مجري انجام پروژه) جهت انجام پروژه‌های مختلف کاری ؛ به این صورت که کارفرما پروژه‌ای که قصد انجام آن را دارد میان متخصصان آن حوزه کاری به اشتراک می گذارد و از طرفی دیگر متخصصین آن حوزه کاری یا به عبارتی دیگر فریلنسرها به آن پروژه پیشنهاد می دهند و با یکدیگر بر سر پيروزي در مناقصه به رقابت می پردازند تا موفق به گرفتن پروژه شوند و در نهایت فریلنسر برنده شده در مناقصه به انجام پروژه می‌پردازد و به این صورت کسب درآمد می‌کند و از طرفی دیگر کارفرما هم پروژه خود را انجام شده تحویل می‌گیرد » .

فريلنسرينگ و كسب درآمد به صورت دوركاري

فريلنسرينگ و كسب درآمد به صورت دوركاري

مزیت های فریلنسرینگ

حال که با فریلنسرینگ آشنا شدیم بهتر است تا چند مورد از مزایای آن را خدمتتان شرح دهيم تا بیشتر با این سيستم جذاب آشنا شوید و بتوانید بهتر تصمیم گيري كنيد . از مزيت هاي فريلنسرينگ (freelancering) مي توان به موارد زير اشاره كرد :

  • شما وابسته به این شرکت پیشرفتی نیستید و کاملا مستقل کار می کنید
  • ساعات کاری از پیش تعیین شده نیستند و هر وقت که دلتان بخواهد می توانید کار کنید
  • چون به صورت دورکاری مشغول به کار هستید و مجبور نیستید وقت خود را در محیط کار صرف کنید می‌توانید علاوه بر کار کردن بر روی پروژه های خودتان به کارهای شخصی تفریحی و غیرهم بپردازید

و …

 

معایب فریلنسرینگ

در کنار تمامی مزیت ها و مواردی که فریلنسرینگ را جذاب می‌کند ، طبيعتا یکسری معایب هم وجود دارد که البته اگر اراده ، برنامه‌ریزی و پشتکار لازم را داشته باشد می‌توانيد بر آنها واقف آييد . از جمله معایب آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • می‌کند که زندگی را با مشکل جدی روبرو می‌سازد
  • در حرفه فریلنسری چون زمان کار آزاد و دست خودتان است باید مراقب باشیدحتماً باید تایم استراحت نیز در نظر بگیریم
  • چون در فریلنسر این افراد مستقل کار می‌کنند این حرفه مناسب افراد اجتماعی و گروهی نیست

و …

من تصمیم گرفتم یک فریلنسر شوم حال باید چه بکنم ؟

حال كه با فریلنسرینگ (freelancering) ، معایب و مزایای مربوط به آن آشنا شديد ، اگر تصمیم خود را گرفته ايد که وارد این حرفه جذاب و ناب شوید باید بگوییم تصمیم خيلي خوبي گرفته‌اید به شرط اینکه پشتکار لازم را داشته باشید و اگر اراده محکم داشته باشید به درآمد بسیار خوبی هم خواهد رسید . حال لازم است مواردی را بدانید و به آنها عمل کنید تا موفق شوید :

باید برنامه ریزی و نظم کافی را داشته باشید

 

برنامه ريزي

برنامه ريزي عاملي بسيار مهم در فريلنسرينگ

 

همانطور که قبلا هم گفتیم اگر برنامه ریزی نداشته باشید و قصد ورود به حرفه فریلنسرینگ (freelancering) را داشته باشید قطعا با مشكل رو به رو خواهيد شد و موفق نخواهيد بود ، چرا که زمان کاری کاملا آزاد و در اختیار شماست و بدين ترتيب باید برنامه‌ریزی داشت تا هم به انجام پروژه ها رسید و هم به امور شخصی و زندگی . گاهی اوقات پیش می آید که چند پروژه همزمان به شما داده می شود که طبیعی است اگر برنامه‌ریزی نداشته باشد قطعاً به مشکل جدی بر می خورید و نمی توانید پروژه ها را به موقع تمام و تحویل دهید و هم از زندگي و امور شخصي باز مي مانيد ؛ پس لازم است حتما با برنامه ریزی و نظم بالا عمل كنيد تا هم در حرفه فريلنسرينگ موفق شويد و هم از زندگی لذت ببريد .

رزومه حرفه ای برای خودتان بسازید

 

رزومه قوي

رزومه قوي شما را از رقبا پيش مي اندازد !!!

 

بديهي است كه کارفرما ترجیح می‌دهد به افراد حرفه‌ای کار بسپارد تا بعدا از بابت تحویل کار باکیفیت آسوده خاطر باشد و به مشکل بر نخورد . پس باید سعی کنید روز به روز حرفه ای تر شوید و رزومه تان را قوی تر کنید . به یاد داشته باشید هر چه حرفه ای تر باشید درآمد بیشتری کسب می کنید و طبیعتا زندگی بهتر و راحت تري را نیز خواهيد داشت .

به قول و قرارهای تان پایبند باشید :

به یاد داشته باشید که كارفرما به شما اطمینان کرده و بر روی قول شما حساب ویژه ای باز کرده که پروژه خود را به شما سپرده است ، پس به قول خود پايند باشيد و سعی کنید با کیفیت عالی و تحویل به‌ موقع پروژه جواب اعتماد کارفرما را بدهيد و نيز سابقه و رزومه خوبی را براي خود ایجاد کنيد .

 

تعهد

تعهد را سر لوحه كارتان قرار دهيد

به ياد داشته باشيد اگر ذهنیت خوبی برای کارفرما به جا بیاندازید ، خود او نیز شما را به دیگران توصیه مي كند و به نوعی تبلیغ بسيار موثري برای شما خواهد بود و در نتيجه درآمدتان بیشتر خواهد شد

 

سخن آخر

فریلنسرینگ بسیار عالی و خوب خواهد بود اگر به قوانین و مقررات آن پایبند باشيد و صداقت و حرفه ای بودن را سر لوحه کارتان قرار دهید . اگر آماده هستید تا وارد این حرفه جذاب شوید ما از شما دعوت می کنیم در بازار کار آنلاین تاجركل پروفایلي حرفه اي بسازيد و از همين امروز  کسب درآمد را شروع كنيد . به یاد داشته باشید تاجركل همواره حامی شما خواهد بود پس با قدرت شروع کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *