شاید به عنوان کارفرما سوالات زیر برایتان پیش بیاید 

 

۱- آیا قیمت‌های بازرگانی آنلاین تاجر کل منجر به تداخل در بازار پروژه های تجاری و بازرگانی  نمی‌شود؟

تاجر کل بر تعیین قیمت‌ پروژه‌ها نظارت دارد و اجازه تعریف پروژه‌ با هزینه‌ای پایین‌تر از استانداردهای بازار را به کارفرما نمی‌دهد. بازرگانهای مشغول به کار در تاجرکل نیز بازرگانهای حرفه‌ای هستند و انجام کار برای آن‌‌ها با تعرفه‌های پایین امکان‌پذیر نیست. قیمت گذاری در تاجر کل ، هم‌سطح با قیمت‌هایی است که شرکت‌های متوسط برای کارهای با کیفیت‌ بالای خود ارائه می‌کنند.

 

۲- در صورت انصراف بازرگان حین انجام پروژه چه اتفاقی می‌افتد؟

در این صورت مبلغ پیش‌پرداخت به کارفرما بازگردانده شده و او می‌تواند دوباره پروژه خود را تعریف کند تا سایر بازرگانها آن را انجام دهند.

 

۳- آیا یک بازرگان خاص همواره می‌تواند پروژه‌های من را در بازرگانی آنلاین تاجر کل انجام دهد؟

ابتدا باید پروژه‌های خود را در پلتفرم بازرگانی آنلاین تاجر کل تعریف کنید. سپس می‌توانید فهرست بازرگانهای تاجر کل را مشاهده کنید و پس از بررسی پروفایل آن‌ها، بازرگان مورد نظر خود را با استفاده از گزینه « دعوت به انجام پروژه » دعوت نمایید. بازرگان پس از دیدن پیشنهاد شما، در صورت تمایل درخواستتان را می‌پذیرد و شروع به انجام پروژه می‌کند. این مراحل هنگام تعریف هر پروژه باید دوباره انجام شود .

 

۴- به عنوان کارفرما آیا می‌توانم محتوای پروژه‌ام را پس از تعریف شدن در بازرگانی آنلاین تاجر کل تغییر دهم؟

در این صورت با پشتیبانی تاجر کل تماس بگیرید تا تغییرات مورد نظر شما را اعمال کنند.

 

۵- آیا تعریف پروژه‌ها در بازرگانی آنلاین تاجر کل رایگان است؟

بازرگانی آنلاین تاجر کل به منظور راحتی و رفاه حال شما مشتریان و کارفرمایان گرامی ، ثبت پروژه را برای شما کارفرمایان عزیز رایگان کرده است .

 

شاید به عنوان بازرگان سوالات زیر برایتان پیش بیاید

 

۱- در صورت منصرف شدن کارفرما از انجام پروژه در حین انجام آن، چه اتفاقی می‌افتد؟

کارفرما موظف است که پیش از شروع پروژه، مبلغی را به عنوان پیش‌پرداخت در اختیار سیستم پرداخت امن تاجر کل قرار دهد.  در صورت انصراف وی از پروژه، این پیش‌پرداخت به حساب بازرگان واریز می‌شود.

 

۲- در صورتی که پس انجام پروژه ، کارفرما درخواست انجام موارد دیگر از جمله حمل و نقل و … را داشته باشد باید چه بکنم؟

در صورتی که این موارد پیش بیاید ، انچام آنها بر عهده تاجر کل است و بازرگان حق انجام آن خدمات را نداشته و باید به تاجر کل محول کند در غیر این صورت بازرگان تخلف کرده است و تاجر کل در مورد آن بازرگان تصمیمات لازم را خواهد گرفت .

 

۳- چگونه تعرفه مناسبی برای انجام پروژه‌های کارفرماها پیشنهاد دهم؟

بازرگان موظف است که قیمتی در عرف و حدود قیمتهای موجود در بازار تجاری و بازرگانی کشور پیشنهاد دهد و از ارائه قیمتهای خارج از عرف خودداری نماید . پیشنهاد تاجر کل به شما این است که قیمتی در همان حدود قیمت کارفرما را پیشنهاد دهید.