نحوه ارسال سفارش :

با توجه به نوع کالا و نوع حمل و نقل انتخابی ( پست یا تیپاکس) ، تمامی سفارشات بسته به فاصله شهر ممکن است بعد از۳ تا ۵ روز کاری ، به دست شما برسد. لازم به ذکر است که ارسال سفارشات به صورت پس کرایه ( پرداخت هزینه ارسال در مقصد توسط مشتری) می باشند .

نحوه تحویل گرفتن سفارش :

– لازم به ذکر است نیاز است که شما هنگام دریافت سفارش خود ، به مامورین ارسال کارت شنایی معتبر ارائه دهید.

کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت مامورین ارسال ، امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

 

– مامورین ارسال ، مسئولیت تحویل کالا درب واحد را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

 

– حتما هنگام خرید کالاهایی مانند لباس ، کفش و … به سایز آنها توجه کنید زیرا بعد از ثبت خرید دیگر هیچگونه عواقبی بر عهده تاجر کل و فروشگاه نمی باشد و کالا مرجوع یا تعویض نمی گردد .

 

– در صورت ارسال کالاهای گروه فرش لازم است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

 

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

– باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط  نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
– روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و حداقل  ۲  روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.

سفارشات باربری بین ۳ تا ۵ روز کاری تحویل خواهد شد.

– با توجه به نوع کالا در صورت انتخاب روش حمل و نقل اشتباه و نا متناسب ، تاجر کل روش ارسال را تغییر خواهد داد و مسئولیت هزینه اضافه و … بر عهده خریدار می باشد .

تاجر کل در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی کشور هیچ گونه پاسخگویی ، سرویس دهی و خدماتی ندارد 

تمامی کالاها و محصولات ارسالی تاجر کل به صورت پس کرایه می باشند

باتوجه به پس کرایه بودن کالاهای ارسالی ، در صورتی که به هر دلیل خریدار از پرداخت هزینه حمل و نقل خودداری نماید ، تاجرکل و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی نداشته و هزینه برگشت داده نمی شود