جزء بازرگان های تاجر کل شوید !!!

ابتدا درخواست خود را از طریق منوی « ثبت نام » ارسال فرمایید . بعد از بررسی ، کارشناسان تاجر کل برای ادامه روند همکاری با شما تماس خواهد گرفت . پس از آموزش های لازم و عقد قرارداد ، میز کار اختصاصی برای بازرگان فعال خواهد گردید و بازرگان باید نسبت به تکمیل پروفایل خود و ثبت اطلاعات مورد نیاز بپردازید . اینکه پروفایل خود را چگونه تکمیل کنید برای قبول پیشنهاد شما از طرف کارفرما بسیار حائز اهمیت است. چرا که وقتی شما روی پروژه ای پیشنهاد ارسال میکنید، کارفرما با دیدن پروفایل شما تصمیم به قبول یا رد پیشنهاد شما میکند.

بهتر است نام و نام خانوادگی واقعی خود را وارد کنید و از نوشتن القاب و نام مستعار خودداری کنید. این کار به اعتماد بیشتر کارفرما به شما کمک میکند.

حرفه اصلی خود را وارد کنید تا کارفرما شما را با آن مشخصه بشناسد. از اینکه مهارت‌های دیگر شما در این مورد نوشته نشده‌است نگران نباشید. شما می توانید ۳ تا از مهارت های خود را در قسمت مهارت‌ها اضافه کنید. این قسمت کمک می کند تا پروژه هایی که نیاز به مهارت شما دارند به شما نشان داده شوند.

نمونه کارهای خود را برای پرزنت بهتر ،حتما آپلود کنید. با کلیک بر روی «افزودن نمونه کار» فایل نمونه کار و توضیحات آن را میتواند وارد کنید. دقت کنید که برای آپلود کردن، حتما فایل شما کمتر از ۱۰ مگابایت حجم داشته‌باشد.

تجارب کاری و مدارک و گواهینامه‌ها (حتی‌الامکان مرتبط با حرفه اصلی) برای شناختن بهتر شما به کارفرما کمک می‌کند.

پس از ثبت نام و عقد قرارداد با تاجر کل میزکار اختصاصی به شما تعلق خواهد گرفت که از طریق آن قادر به شروع کار خواهید بود .

« لطفا با اطلاع از قوانین و مقررات تاجر کل ، اقدام به ثبت درخواست همکاری ، بفرمایدد . تاجر کل همواره حامی حقوق مشتریان و مجموعه هلدینگ ، خواهد بود و تاجر کل تسهیلات و پاداش های ویژه ای را برای مجموعه هلدینگ خود ، در نظر گرفته است . با ما تجربه ای متفاوت را حس خواهید کرد »